Opinie

Opinie

Rodzice Błażeja i Antka
2020 turnus drugi

Szukaliśmy z żoną obozu gamingowego dla dzieci ze zrównoważonym podziałem zajęć na sport i e-sport w nowoczesnym wydaniu. I udało się! Znaleźliśmy to w Dwóch Obliczach Sportu u p. Leszka Kucharskiego. My zadowoleni, a synowie tym bardziej – od rana do wieczora opowiadają o wrażeniach na obozie. Nie nudzili się ani minuty, entuzjastycznie opowiadają o pobycie w aquaparku i o piłkarskich treningach na boisku. Bardzo polubili trenerów – zwłaszcza tych od gier (jakże by inaczej), bo dzięki temu, czego się od nich nauczyli, teraz chwalą się wśród rówieśników nowymi umiejętnościami. Chłopcy zakomunikowali nam dość jasno, że za rok również będą chcieli jechać na ten obóz. Ps. Dziękujemy za fachową opiekę nad naszymi dwoma urwisami!

Mama Olka
Lipiec 2019

Polecam obóz Dwa Oblicza Sportu. Syn wrócił bardzo zadowolony i od razu zapowiedział, że w przyszłym roku też chce jechać. Mi nie potrzeba lepszej recenzji od dziecka. Jeśli ono samo chce więcej to oznacza, że było warto. Polecamy. Do zobaczenia za rok!

Julek, Uczestnik 2. edycji
III turnus 2019

Julek najbardziej jest zachwycony nowymi umiejętnościami w grach komputerowych, które nabył na obozie. Park linowy i termy też mu się bardzo podobały. Jednak odkąd wrócił do domu, obserwujemy z mężem, jak z dumą pokazuje swoje nowe „skille” starszemu bratu i jego kolegom. Ja z kolei oceniam bardzo pozytywnie kontakt z organizatorami. Pani Agnieszko, dziękuję za Pani cierpliwość i wyrozumiałość dla „zapominalskich” rodziców.