Odkryj nową erę gamingu z LCO

Tworzone przez LCO komputery gamingowe to połączenie najnowszej technologii, wydajności i stylu, które zapewnią Ci przewagę w każdej grze. Dla LCO ważny jest każdy detal – od niesamowitej grafiki, przez błyskawiczne procesory, aż po zaawansowane systemy chłodzenia i niespotykany design. Wszystko to sprawia, że rozgrywka jest szybka i efektywna, a uzyskane wyniki esportowe niezwykle satysfakcjonujące.

LCO GAMING TUF ROG MODELE

Komputery gamingowe LCO dla graczy

Dla najbardziej wymagających Graczy stworzono linię LCO, w której nasza pasja do gamingu wspierana jest przez markę Asus. Stworzone we współpracy z legendarną serią Asus Republic of Gamers  i niezawodną linią Asus The Ultimate Force  komputery gamingowe LCO ROG i LCO TUF  to synonim najwyższej klasy wydajności i trwałości. Każdy model z oferty LCO to dzieło technologicznej precyzji, zaprojektowane tak, aby zapewnić Użytkownikom niezrównane doznania i wyniki w czasie rozgrywki. Dzięki rozwiązaniom dostępnym w LCO ROG i LCO TUF każda misja staje się możliwa do wykonania. Przekonaj się sam i wejdź z naszym sprzętem na wyższy poziom gry.

LCO PRO 4100

Gaming wspierany przez LCO nie kończy się w domu – razem z nasza flotą wyjazdową składającą się z niezwodnych LCO PRO 4100 wspieraliśmy już takie wydarzenia jak Strefa Gamingowa na Festiwalu RapStacja, e-sportowe Mistrzostwa Olsztyna, czy obóz esportowo-sportowy Dwa Oblicza Sportu.

flota wyjazdowa 1

Marka LCO to nie tylko producent  komputerów gamingowych zapewniających doskonałą rozrywkę. Dzięki długoletniej obecności na rynku i doświadczeniu w branży IT oferujemy naszym Użytkownikom sprawdzone rozwiązania również dla segmentów Biznes oraz Public. Od ponad 5 lat tworzymy zaawansowane i nowoczesne urządzenia wspierające pracę biur, branży kreatywnej, czy klientów instytucjonalnych. W szerokiej ofercie LCO znajdują się komputery stacjonarne, serwery, laptopy, rozwiązania AllinOne oraz urządzenia peryferyjne.

LCO PROA
LCO PRO 4100 BEDOES

Bogata oferta urządzeń marki LCO dostępna jest w takich sieciach jak Media Expert, Avans, Neo24.pl, Neonet, Electro.pl oraz u naszych dystrybutorów: Loco oraz Immitis. Więcej informacji o wszystkich naszych produktach znajdziesz na lco.pl. Dołącz do grona zwycięzców i zanurz się w grze razem z LCO!

Materiał powstał przy współpracy z LCO

Scroll to Top