Atrakcje

Atrakcje

Termy Warmińskie

W wodzie można z pewnością świetnie się bawić, tak samo jak i uprawiać sporty wodne. Zjeżdżalnie, siatkówka wodna, jacuzzi – nie sposób wymienić wszystkiego. Baseny to niezaprzeczalnie sama korzyść dla zdrowia!

Park linowy

Uprawiając sport kilka metrów nad ziemią na pewno zapewni Wam niemałą dawkę adrenaliny. Ale przede wszystkim bezpieczeństwo – dlatego też wszystkie trasy są pod czujnym okiem pracowników.

Profesjonalny sprzęt gamingowy

Dzięki uprzejmości HIRO i NTT Game na obozach będziecie mieć przyjemność korzystać z ich komputerów. Poczujecie się jak profesjonaliści, grając na prawdziwym gaimingowym sprzęcie, na jakim grają zawodowcy.!

Gadżety od sponsorów i partnerów

Nasi sponsorzy oraz partnerzy zadbają o to, abyście nie wrócili z naszych obozów z pustymi rękoma! Co to będzie? Okaże się już niedługo.

Turnieje i konkursy

Kto kochający sport czy e-sport nie lubi rywalizacji? Wiadomo, że czasem gra się, by wygrać! W turniejach i konkursach będziecie mogli zmierzyć się między sobą, sprawdzając nabyte przez Was umiejętności. A dla wygranego … czekają upominki 😉

Wyprawy nad jezioro Wielochowskie

Korzystając z walorów jakie oferują nam Mazury, jeździmy nad jezioro Wielochowskie.  Kąpiemy się, gramy tam również w siatkówkę plażową i miło spędzamy czas.

Pamiątka z obozu

Fotograf zadba o to, abyście miło wracali wspomnieniami do chwil przeżytych na obozie. Wiemy, jak bardzo ważne jest dokumentowanie takich wydarzeń, dlatego dbamy o to, abyście mogli w pełni korzystać z wypoczynku nie martwiąc się o to, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Multiboisko

Przy ośrodku znajduje się multiboisko o sztucznej nawierzchni. Piłka nożna, siatkowa, koszykowa – wszystko w jednym miejscu! Codziennie, po kolacji spędzamy czas właśnie w tym miejscu – aktywność fizyczna wieczorem na świeżym powietrzu sprawi, że będziecie lepiej spać i rano wstaniecie z nową energią 🙂