ATRAKCJE

Zarezerwuj miejsce na najlepszy obóz esportowo – sportowy w 2024 roku!

Zajęcia esportowe

Pod okiem doświadczonej kadry będziemy wspólnie grać i rywalizować, a także uczyć. Dzieci regularnie co roku wracają do nas, żeby móc raz jeszcze uczestniczyć w najlepszym obozie sportowym i esportowym w kraju. Niezapomniane doznania i świetna zabawa to znak rozpoznawczy naszych kolonii dla dzieci!

Treningi sportowe

Aktywność fizyczna  na świeżym powietrzu sprawi, że będziecie bardziej skupieni na zajęciach esportowych. Dwa Oblicza Sportu to nie tylko gry komputerowe, ale także obóz sportowy. Ruch na świeżym powietrzu jest odpowiednio dostosowany do każdego!

LASEROWY PAINTBALL

Na naszym obozie sportowo-esportowym dzieci świetnie się bawią nie tylko przy komputerze. Gwarantujemy również inne, ciekawe atrakcje. Jedną z nich jest paintball, który nie boli a sprawia wiele frajdy – jego laserowa odmiana jest w planie zajęć na koloniach dla dzieci!

TERMY WARMIŃSKIE

W wodzie można z pewnością świetnie się bawić, tak samo jak i uprawiać sporty wodne. Zjeżdżalnie, siatkówka,  jacuzzi – nie sposób wymienić wszystkiego. W ramach naszych kolonii dla dzieci w 2024 roku Wasze pociechy spędzą też trochę czasu na Termach!

JEZIORO WIELOCHOWSKIE

Korzystając z walorów jakie oferują nam Mazury, jeździmy nad jezioro Wielochowskie. Kąpiemy się i gramy tam również w siatkówkę plażową. Jak więc dobrze widać, obóz gamingowy ma również dużo wspólnego ze sportem i aktywnym wypoczynkiem!

KINO PLENEROWE

Na wielkim ekranie obejrzymy wspólnie film, który sami wybierzecie.

DWA OBLICZA SPORTU

Akademia Pingponga Agnieszka Kucharska
ul. K. Makuszyńskiego 17f/5, 81-595 Gdynia

NIP: 9580864181
Numer konta: 42 1140 2004 0000 3902 8378 3142
Nazwa banku: mBank S.A
Scroll to Top