Twoje dziecko uwielbia gry? Ten obóz esportowy jest inny niż wszystkie!

Dla wielu osób może się to wydać ogromnym zaskoczeniem, jednakże sport nieprzerwanie ewoluuje. Wiele zmagań sportowych przeniosło się do globalnej sieci Internet, gdzie to wytworzyła się cała gałąź zmagań pomiędzy miłośnikami rywalizacji fair play, nosząca nazwę e-sportu. Polega ona na rozgrywaniu meczów w najpopularniejsze gry komputerowe przy pomocy połączenia typu LAN lub też niezwykle wręcz rozpowszechnionego obecnie Internetu. Co ciekawe, rozgrywki takie, poza ćwiczeniem koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umożliwieniem młodym ludziom nawiązania nowych znajomości w tych trudnych czasach, mogą okazać się wręcz doskonałym sposobem na zarobkowanie.

Nasz obóz esportowy jest zupełnie inny niż wszystkie pozostałe. Łączymy pasję do gier z uczeniem przydatnych w przyszłości umiejętności i do tego zapewniamy sporą dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Nasi opiekunowie to doświadczona kadra, która zawodowo zajmuje się także pracą w gamingu i wie jak rozwijać młode talenty!

Organizacja obozów esportowych i sportowych dla Twojego dziecka

Dla organizatorów obozów e-sportowych i sportowych istotnym jest, by dać dzieciom i młodzieży możliwość rozwoju w dziedzinie, która jest im tak bliska, jednocześnie dbając o ich prawidłowy rozwój psychofizyczny poprzez organizowanie dla nich rozlicznych konkurencji sportowych oraz wydarzeń mających na celu zacieśnienie więzów pomiędzy uczestnikami.

Obóz esportowy to także dużo ruchu

Do najbardziej interesujących zaliczyć należy bezsprzecznie treningi piłki nożnej, pływania, tenisa stołowego, czy też możliwość wykorzystania nadmiaru energii podczas pokonywania toru stanowiącego kluczowy element parku linowego. Wszystko to pozwala doskonale się bawić oraz dotlenić zarówno ciało jak i umysł, które to bez wątpienia zmęczone mogą być po wielogodzinnych wymagających rozgrywkach przed komputerem.

Idealny obóz e-sportowy dla Twojej pociechy

Jaką ofertę e-gamingową przygotowali dla uczestników organizatorzy Dwóch Oblicz Sportu? Wybór obozu e-sportowego jest naprawdę szeroki, a dodatkowo opiera się na grach, które biją obecnie wszelkie rekordy popularności, takich jak Valorant, Fortnite, League of Legends, czy też Minecraft. Portfolio dostępnych gier jest oczywiście nieprzerwanie rozszerzane, tak aby było ono w możliwie jak najpełniejszym stopniu dostosowane do potrzeb oraz wymagań kolejnych pokoleń zawodowych graczy.

Warto także wiedzieć, że pomimo bardzo szerokiego wachlarza aktywności gwarantowanych przez organizatorów, cena samego obozu nie jest w żadnym wypadku wygórowana, a więc nie musimy się obawiać, że wysłanie nań naszej pociechy poskutkuje wydrenowaniem naszego domowego budżetu. Zapewniamy, że sytuacja taka w żadnym wypadku nie będzie miała miejsca! Dwoma Obliczami Sportu i ich obozami e-sportowymi dla dzieci warto zainteresować się głównie teraz, kiedy stopniowo znikają obostrzenia pandemiczne, a dzieci i młodzież mogą znów bez większych ograniczeń spędzać ze sobą czas, co bez wątpienia korzystnie przyczyni się do ich rozwoju.

Scroll to Top